Szkło

ImageNasza firma posiada znaczące doświadczenie w zakresie mycia powierzchni szklanych. Zajmujemy się zarówno szybami sklepów, salonów, biur, jak i dużymi przeszklonymi fasadami budynków.

Do mycia szyb wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt produkcji amerykańskiej. Pozwala to na wykonanie usługi bardzo szybko oraz wyjątkowo skutecznie. Stosowany sprzęt pozwala na mycie szyb także na wysokości (do 12m),bez użycia drabin, rusztowań czy podnośników. Dzięki temu znacznie skracamy czas naszej pracy a co za tym idzie znacząco obniżamy koszty wykonania usługi. Wyższe budynki myjemy wykorzystując tradycyjne techniki alpinistyczne.

Naszą specjalnością są różnego rodzaju wykusze, szyby z łukami, przeszklone daszki oraz inne trudno dostępne powierzchnie szklane. Oprócz tradycyjnego mycia zajmujemy się również usuwaniem z czyszczonych mycie szybpowierzchni resztek cementu, farb czy naklejek. Ponadto podejmujemy się mycia reklam, plafonów i innych elementów ozdobnych, które często znajdują się na dużej wysokości, a ich kształt utrudnia do nich dostęp.Systemy do szkła antigraffiti antiscratch
Impregnacja HIGH-TECH jest innowacyjną technologią zabezpieczenia szkła, metalu, betonu, kamienia naturalnego, sztucznego oraz innych materiałów. Technologia ta polega na metalicznym połączeniu nanoszonej warstewki z podłożem a uzyskane w ten sposób zabezpieczenie powierzchni jest twarde i długotrwałe. Warstwa jest całkowicie przejrzysta i tworzy niewidoczną ochronę przed zewnętrznymi wpływami: zwykłymi zabrudzeniami jak i pobudowlanymi szkodami uwarunkowanymi czynnikami pogodowymi jak i przed graffiti. Wskutek tego procesu zostają zamknięte pory szkła, powierzchnia szkła staje się gładsza, szkło szybko odprowadza wodę a wraz z nią zabrudzenia atmosferyczne i inne. Na życzenie wykonujemy również utwardzanie szkła oraz powłoki zabezpieczające przed rysami.
 
 
 

Nowości

Nowy środek czyszczący powierzchnie
elewacyjne budynków z wszelkiego rodzaju napisów i zabrudzeń.

Idealnie nadający się do
mechanicznego nakładania
z wykorzystaniem agregatu ciśnieniowego.