Mycie i impregnacja elewacji

Image Likwidujemy bez trudu i na długi czas silne zabrudzenia odkładające się w skutek wpływów atmosferycznych i środowiska oraz skutków po pożarach na wszelkich przejściach, murach, tarasach, schodach, płytach kamiennych, fasadach i ogrodzeniach. Traktowane naszymi środkami brzydkie zielone zabrudzenia/glony, mchy i algi/ znikają same po kilku dniach. Na życzenie klienta umyte przez nas powierzchnie impregnujemy w dwóch systemach: przed brudem lub przed graffiti. Obydwie powłoki są paro przepuszczalne co zapobiega odparzaniu się farby, tynków, zapobiega powstawaniu grzyba. Systemy te eliminują konieczność ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z remontem elewacji. 

Działanie inteligętnych środków impregnacyjnych mogą Państwo zobaczyć na filmie klikając tutajCzyszczenie oraz zabezpieczanie cegły klinkierowej.

ImageCegła klinkierowa od wielu lat cieszy się ogromnym powodzeniem, niestety po czasie pojawia się na niej biały nalot wydostający się z fugi psując cały efekt. Umycie daje tylko krótkotrwały efekt, długoletni zapewni tylko zabezpieczenie specjalnym środkiem zabezpieczającym, który uniemożliwi wydostawanie się białego nalotu. Avantgarde do codziennej pracy wykorzystuje środki czyszczące profesjonalnej chemii. Preparaty te służą do czyszczenia, pielęgnacji oraz zabezpieczania(impregnacja) przed zabrudzeniem: marmuru, piaskowca, płytek ceramicznych, paneli podłogowych, elewacji zewnętrznych.
 
 
 

Nowości

Nowy środek czyszczący powierzchnie
elewacyjne budynków z wszelkiego rodzaju napisów i zabrudzeń.

Idealnie nadający się do
mechanicznego nakładania
z wykorzystaniem agregatu ciśnieniowego.