Doczyszczanie

Image W zakres naszego działania wchodzą także wszelkiego rodzaju posadzki i podłogi. Czyścimy, konserwujemy i zabezpieczamy m.in. panele podłogowe, płytki, kafelki, marmury, lastriko, wykładziny podłogowe ale także podjazdy i tarasy wykonane z polbruku, kostki granitowej czy płytek. W przypadku podłóg w pomieszczeniach stosujemy impregnaty i powłoki akrylowe, które znacznie wydłużają ich trwałość, poprawiają wygląd oraz istotnie ułatwiają utrzymanie w czystości. Do wykładzin dywanowych stosujemy głównie techniki prania na sucho, co pozwala na szybsze i bezkolizyjne wykonanie usługi (nie ma potrzeby długotrwałego wyłączania danego pomieszczenia z użytku).

Image Zabezpieczenia wykonujemy także na zewnątrz tzn. chodniki, parkingi, tarasy i podjazdy zewnętrzne. Usuwamy z nich pozostałości po smarach i olejach oraz impregnujemy je, co zabezpiecza je przed powstawaniem takich zabrudzeń w przy- szłości. Zabezpieczone posadzki są anty- poślizgowe.

Image Zajmujemy się również czyszczeniem dużych powierzchni np. magazynów. Wykorzystujemy do tych prac profesjonalnych maszyn typu Karcher. Wysoko wydajne maszyny pozwalają nam na bardzo szybka i dokładna pracę.

 
 
 

Nowości

Nowy środek czyszczący powierzchnie
elewacyjne budynków z wszelkiego rodzaju napisów i zabrudzeń.

Idealnie nadający się do
mechanicznego nakładania
z wykorzystaniem agregatu ciśnieniowego.